Ajo që me xhaketë arriti që të fshihet nga objektivët e ekipeve të gazetarëve, nuk mund të fshehë asgjë nga sytë kureshtarë të fqinjëve të saj.


Sot, e pandehura e dytë në rastin “Zhvatja”- ish-Prokurorja Speciale, Katica Janeva, në rrjetet sociale është parë duke shijuar gjysëm lirinë, nën shoqërinë e duhani, në ballkonin e banesës së djalit të saj, raporton Express.


  • foto galeri

Bëhet fjalë për një ndërtesë në rr. “Metropoliti Teodosij Gologanov”, në qendër të Shkupit, përballë konviktit “Kuzman Josifovski – Pitu”. Atje, Janeva do të presë gjyqin për “Zhvatjen”, i cili duhet të fillojë më 3 dhjetor.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb