Andie MacDowell është vetëm një nga emrat e mëdhenj që ka përqafuar lëvizjen e flokëve gri, pasi gjatë pandemisë ajo mori vendimin për të lënë mënjanë bojërat, vendim në të cilin ajo mbetet e palëkundur edhe sot e kësaj dite.

Në fakt, aktorja 64-vjeçare ka ecur në pasarelën e L’Oreal në Javën e Modës në Paris së bashku me Eva Longoria, duke u dukur jashtëzakonisht magjepsëse. Fustani i saj me kristale ishte i kombinuar me një prerje me pupla dhe të çarë sensuale që zbulonte pjesën e poshtme të saj. Karakteri glam i paraqitjes së saj u kompletua nga takat stiletto metalike.

MacDowell, e cila kohët e fundit ka luajtur në produksione të dashura si seriali televiziv Netflix Maid, në të cilin ajo madje luajti së bashku me vajzën e saj, doli në pasarelë duke treguar besim në paraqitjen e saj, duke kërcyer dhe duke buzëqeshur.

Duke folur së fundmi në një intervistë, MacDowell komentoi: “Unë me të vërtetë dua të jem këtu ku jam tani dhe të dukem në moshën time”. Për vendimin e saj për t’i lënë flokët e saj gri natyrale, ajo tha: “U çlirova që bota nuk ishte mizore me mua. Mund të kishte qenë e keqe me mua, por të gjithë ishin të mirë dhe të sjellshëm dhe më bënë të ndihesha rehat”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb