Modelja dhe ish-partnerja e futbollistit Blerim Dzemaili, Erjona Sulejmani, ka shuar kuriozitetin e fansave nëse është një lidhje apo jo.

Vetë lajmin e ka ndarë modelja në rrjetin social “Instagram”, ku u është përgjigjur pyetjeve nga ndjekësit e saj. Ajo bëri të ditur se fatmirësisht nuk është në një marrëdhënie dashurie.“Jeni beqare? Po, beqare për fat të mirë”-u shpreh Erjona.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: