Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh motivues për qytetarët.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu i ekzekutivit thekson se Shqipëria do ia dalë që të fitojë këtë betejë. Ndër të tjera ai shkruan se Zoti i shqiptarëve është i madh.

“🔴🟢 JENI SUPER, JU DUA SHUMË❤️ SHQIPËRIA DO TA FITOJË KËTË LUFTË🇦🇱
MOS E HARRONI KURRË: ZOTI I SHQIPTARËVE ËSHTË I MADH🙏”, shkruan Rama.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: