Jeniffer Lopez ka festuar ditëlindjen dhe në rrjetet sociale ka dokumnetuar me foto pjesë nga party me të afërm dhe miq.

Ylli i muzikës që festoi 49 vjetorin ka postuar në Instagram fotografi ku shfaqet me një fustan jeshil të errët, shumë te shkurtër, duke nxjerrë në pah këmbët e saj të tonifikuara.

Ne festë kanë qenë të pranishëm fëmijët e saj binjak si dhe i dashuri i saj Alex, me të cilin ka bërë një foto duke u puthur.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: