Ndonjëherë rrjetet sociale ndikojnë për keq në jetën tonë. Por megjithatë të gjithë e kemi një llogari personale, për të postuar foto apo ndjesi të momentit. Ka nga ata që nuk e duan, ashtu si aktorja e njohur e hollivudit, Jennifer Aniston.

Ajo ishte betuar se nuk do hapte asnjëherë një llogari në Instagram, mirëpo diçka e ka bërë të ndryshojë mendim dhe aktorja e njohur ka tashmë një profil të sajin në Instagram. Ditën e djeshme 50-vjecarja ka hapur llogarinë e saj dhe ka postuar një foto të vecantë.

Untitled 1
Untitled 1

Fotoja me aktorët e serialit të famshëm“Friends”, i ka gëzuar pa masë fansat, pasi aludohet se ky serial mund të rikthehet. Matt LaBlanc, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudroë dhe David Schëimmer, thyen rekorde shikueshmërie me serialin “Friends” dhe një rikthim i tyre do t’i gëzonte pa masë adhuruesit e tij. “Tani jemi edhe miq Istagrami. Përshëndejte Instagram”- shkruan aktorja e njohur.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb