SHBA

Edhe pse në moshën 50-vjeçare Jennifer Aniston nuk e ka problem të pozojë topless. Aktroja e njohur ka pozuar për revistën ‘Harper’s Bazaar’ gjysmë e zhveshur dhe i la të gjithë gojëhapur.

Mosha e saj nuk e ka privuar të pozojë topless. “Mendoj që trupi ynë është shumë i bukur dhe është e rëndësishme që të ndihesh rehat me të pavarësisht moshës”- ka thënë aktorja në intervistën e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndër të tjera ajo ka treguar se nuk ka asnjë lidhje dashurie, por nuk ia mbyll derën romancës dhe dashurisë.

“Për momentin nuk jam duke dal me asnjë por jam e hapur për dashurinë. Kohët e fundit kam qenë tepër e zënë me punë dhe gjetja e një të dashuri nuk ka qenë prioriteti im. Nëse ka për të ndodhur le të ndodh.- vazhdoi më tej 50-vjeçarja. Në fotot e realizuara nga fotografi Alexi Lubomirski aktorja e njohur shfaqet në formë perfektë fizike
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb