Në dashuri nuk duket se ka shumë fat. Në fillim me fundin e dashurisë me Brad Pitt tani me fundin e martesës me Justin Theroux.

Por Jennifer Aniston me mikeshat e saj shfaqet në superformë. Një muaj nga ndarja me bashkëshortin ja tek shfaqet e qeshur në një foto në rrjetet sociale, teksa festojnë ditëlindjen e njërës prej tyre pikërisht Molly McNearney.

Artistja 49 vjeçare, yll i serive ‘Friends’ dhe Justin Theroux prej pak kohësh janë në proces divorci mes tyre.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: