Jennifer Aniston ka thënë se preferon të qëndroj me njerëz që kanë marrë vaksinën.

Aktorja e ‘Friends, ka pranuar se ka hequr dorë nga thirrja që ju bënte njerëzve për të marrë vaksinën.

“Ka shumë njerëz që janë kundër marrjes së vaksinës ose thjesht nuk i dëgjojnë faktet. Është një turp i vërtetë, pas gjithë asaj që kemi kaluar”, tha Aniston.

Ajo shtoi: “Kemi humbur njerëzit vetëm se nuk kanë bërë vaksinat dhe kjo është një fatkeqësi. Mendoj se të gjithë e kemi detyrim moral të tregojmë nëse jemi vaksinuar apo jo. Ata që nuk janë vaksinuar të bëjnë teste çdo ditë”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb