Jennifer Aniston ka treguar shtëpisë së saj superluksoze, për revisten e njohur AD

Këtë herë Ajo ka treguar ambientet e shtëpisë së saj super luksoze dhe të rregulluar me shumë shije.

Ish gruaja e Brad Pit, duket se nuk e ka fare problem të tregoj ambientin ku jeton pasi që shumë VIP refuzojnë të bëjnë një gjë të tillë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: