Me bikini të bardhë, forma hot dhe fizik të mrekullueshëm.

  • foto galeri
  • foto galeri

Jennifer Lopez çmend ndjekësit e saj në Instagram me një foto, ku zbavit fansat e saj.

Ylli i pop-it 50 vjeç tregon format e saj të skalitura, si të një 20 vjeçare dhe postimi i saj në pak orë ka marrë rreth 7 milion pëlqime.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb