Vetëm disa ditë më parë Jeniffer Lopez i ka lënë të gjithë me gojë hapur pas performancës në American Music Awards, ku ka shfaqur të gjithë seks apelin e saj dhe trupin e saj me një veshje trasparente. Tani ajo i tregon fansave të gjithë trupin e saj nudo, duke u shfaqur në një video në Instagram, ku duket se prezanton një këngë të re ‘In The Morning’.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Videoja e publikuar në rrjetin sociale e popstari në në provë të vështirë zemrat e më të dobëtëve. JLo shfaqet në këtë video vetëm me unazën prej diamanti të fejesës, teksa telekamerat bëjnë një panoramë për pjesë të ndryshme të trupit të saj, ku në sfond tingëllon kënga e re.

Në moshën 51-vjeçare mbretëresha e pop-it duket më në formë se asnjëherë duke treguar format e saj perfektë. Në qershor ajo ngacmoi kuriozitetin e fansave duke postuar disa foto shumë seksi ku shfaqej në një studio regjistrimi, me kufje në vesh dhe me një kanatjere që i nxirrte në pah dekoltenë e saj: ’Është verë dhe po gatuajmë diçka shumë të nxehtë”, kishte shkruar Lopez. Gjashtë vjet nga albumi i fundit ‘A.K.A’, JLo ka vendosur t’i kthehet muzikës.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb