Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë blerë një shtëpi të re në ishujt Island

Shtëpia me siperfaqe 40,000 metra katrorë ndodhet në një vend me pamje mahnitëse.
Vila që përbëhet nga 10 dhoma gjumi, ka edhe 12 banjo, një pishinë përrallore, bibliotekë, salle vallzimi dhe nje kuzhinë të stilit industrial. Shtepia luksoze ka nje vlerë rreth 40 milion dollarë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb