Pavarësisht impenjimeve të tyre, ata kanë qenë praktikisht të pandarë gjatë vitit 2017.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë fotografuar së bashku, teksa shëtisnin në Manhattan New York City të mërkurën.

Aktorja dhe këngëtarja, 48 vjeçare, së bashku me ish-lojtarin e bejzbollit, 42 vjeç, janë parë teksa bënin shaka me njëri-tjetrin, të veshur me veshje sportive.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: