Dy këngëtarët e njohur, Jennifer Lopez si dhe këngëtari i talentuar Maluma janë parë së fundmi së bashku.

Fotografinë e ka publikuar vetë J.Lo në llogarinë e saj në Instagram.

Ata shihen së bashku në studio, ku me gjasë po përgatisin projektin e ri së bashku.

“A jeni gati” ka shkruar Jennifer Lopez drejtuar miliona ndjekësve të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb