Jeniffer Lopez që ka lindur në 24 korrik 1969, feston sot 49 vjetorin. Por nëse nuk do të ishte për kartën e identitetit pak njerëz do e dinin moshen e saj të vërtetë.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram, ku Lopez ka 3 milion fansa, Jennifer ka treguar fizikun e saj të tonifikuar dhe shumë në formë.

Këngëtarja me origjinë nga Porto Rico është fotografuar në palestër në ditën e lindjes. Me hashtagun#birthdayweekbegins mbi foto, të gjithë imagjinojnë një mega party.

Ndër të tjera JLo po përgatitet për të festuar dhe mesiguri do e dokumentojë me foto në rrjetet sociale.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: