JLo i pëlqen një veshje monokromatike. Aktorja dhe këngëtarja kënaqet duke veshur të njëjtat nuanca nga koka te këmbët. Një ditë del me një veshje të bardhë ose bezhë dhe ditën tjetrën me një kostum në nuancat rozë. Ndonjëherë, ajo do të kompletojë pamjen e saj me këpucë në një ngjyrë tjetër – ndërsa të tjerat, ajo përdor një nuancë të vetme. Kështu këtë javë Jlo e çoi edhe më tej stilin e saj firmato duke zgjedhur nuancën blu kobalt.

Kjo veshje i është kushtuar shfaqjes së The Mother, një film i ri i mbushur me aksion Netflix në të cilin ajo luan përkrah yjeve të mëdhenj si Gael Garcia, Joseph Finnes dhe Omari Hardwick. Si zakonisht, stilisti i saj Rob Zangardi zgjodhi pjesët më të mira dhe pamja e saj e fundit do t’ju frymëzojë të vishni edhe ngjyra të theksuara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rob Zangardi (@robzangardi)

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë me pala të theksuara dhe detaje të tejdukshme nga Alexandre Vauthier, mbi një palë çizme saten që plotësonin pamjen monokromatike. Ajo theksoi look-un e saj me qerpikë mbresëlënës, ndërsa look-un e kompletoi me një shkëlqim në nuancë nudo, vathë argjendi XL, byzylykë dhe unaza.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: