Jennifer Lopez ka publikuar një ditë më parë videoklipin e këngës së saj të fundit, “Back it Up”, ku
shfaqet super e nxehtë.
Edhe pse 45 vjeç, Lopez vazhdon të jetë një nga femrat më seksi në botë.(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: