Një foto e postuar nga Jennifer Lopez në vitin 2017 është bërë shkak që ylli latin të gjobitet e të detyrohet të paguajë 150 mijë dollarë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


“Splazh News” ka gjobitur artisten e njohur pasi dy vite më parë ajo ka publikuar në instastoryn e saj një foto të saj dhe të fejuarit Alex teksa ishin kapur për dore, e cila ishte shkrepur nga paparacët e portalit.


Lopez e ka shpërndarë foton në instastoryn e saj, pa përmendur të drejtat e autorit, duke u bërë kështu e aksesueshme për t’u marrë nga të gjitha mediat e tjera.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb