Jennifer Lopez ishte ylli i mbrëmjes në People Magazine Awards. Këngëtarja 45-vjecare ka rënë në sy të paparacëve me veshjen e saj, që i nxirrte në pah të gjithë gjoksin.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: