SHBA

Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë hapur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja u shfaq e veshur me fustanin ikonik Versace që kishte veshur 20 vite më parë, në natën e ndarjes së çmimeve ‘Grammy’.
Ndonëse kanë kaluar dy dekada që kur e veshi për herë të parë, Jennifer dukej e njëjta me atë të vitit 2000. Fustani Versace me printe tropikale është quajtur nga Lopez si “momenti i saj më i madh në fushën e modës”.

Sapo 50-vjeçarja u shfaq në tapetin e kuq e veshur me të, kamerat dhe sytë e të gjithëve u kthyen tek ajo duke shkatuar të njëjtin efekt si 20 vite më vonë.


(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb