Filmi i saj i ri ‘Hustlers’ vazhdon të ketë një sukses të jashtëzakonshëm vetëm pak javë pasi ka dalë në kinema, duke fituar rreth 33 milion dollarë vetëm në fundjavën e hapjes. Aktorja protagoniste e filmit, Jennifer Lopez, 50 vjeç është shfaqur mahnitëse në prapaskenat e filmit të saj, të cilat i ka publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

How to make a movie in 29 days… Taking you ALL the way behind the scenes of Hustlers. ??

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Në videon e publikuar JLo tregon format e saj seksi dhe provokuese, duke u shfaqur pothuajse e zhveshur. Gjithashtu artistja përflitet se mund të fitojë edhe ndonjë çmim në Oscarin e ardhshëm.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në pamjet e video nga backstage aktorja shfaqet me provokuese teksa kërcen dhe merr poza shtrirë mbi një tavolinë, e mbuluar nga paratë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb