Ajo është një nga këngëtaren më të përfolura të show-biz dhe shquhet edhe për stilin e saj në veshje.

Jennifer Lopez ka tërhequr vëmendjen të martën teksa është shfaqur me një fustan me viza bardhë e zi në ndeshjen mes MLB ALL-Star, në National Park në Washington Dc.

48 vjeçarja shoqërohej nga i dashuri i saj Alex Rodriguez ylli i bejsbollit për të parë ndeshjen e cila përfundoi 8-6.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: