Jennifer Lopez është shfaqur me një kapele që i mbulonte fytyrën teksa moti pjesë në Javën e Modës në Milano.

  • foto galeri
  • foto galeri

Artistja ka qenë shumë e zënë në promovimin e filmit të fundit “Hustlers”, e cila portretizon një striptizere që shndërrohet në një person që merret me krimin e organizuar.

Jennifer Lopez ka shfrytëzuar pushimin e shkurtër nga orari i saj i ngarkuar për të treguar stilin e saj të modës.

Krijuesja e hitit “Jenny From the Block” 50 vjec, ka tërhequr vëmendjen teksa është parë në qytetin italian me një kapelë që i mbulonte pothuajse gjithë fytyrën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: