Jennifer Lopez përvecse një këngëtare e famshme është një emër shumë i kërkuar edhe nga firmat e njohura.

Në rrjetet sociale, këngëtarja ka bërë të ditur se është bërë imazh i brendit të njohur ‘Guess’.

48 vjeçarja ka publikuar një fotografi në Instragram ku ka treguar se do të reklamojë koleksionin e ri pranverë-verë 2018.
(da.xha/balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: