Jennifer Lopezi ka mahnitur sërish me format e saj trupore në plazh, duke treguar edhe një herë se vitet për të janë vetëm numra.
51-vjeçarja e famshme është parë me burrin e saj Alex Rodriguez në ishujt Turk & Caicos.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Trupi i saj vërtet dukej në formë, pavarësisht se këngëtarja e famshme ka hyrë në dekadën e gjashtë të jetës.

JLo ka festuar ditët e para të vitit të ri në Turk dhe Caicos, pasi filloi 2021-a duke performuar në Times Square në prag të Vitit të Ri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: