Këngëtarja e famshme amerikane, jennifer Lopez është zgjuar me lot gëzimi këtë mëngjes pasi u informua për fitoren e Joe Biden.

Lopez thotë se sot po shkruhet historia teksa thotë se nuk ka fjalë ta përshkruajë gëzimin. Ajo shpreson që kjo ditë e re t’i gjejë amerikanët duke dashur dhe vlerësuar njëri-tjetrin.

Ajo kërkon që amerikanët të bëhen bashkë pasi janë në SHBA, në vendin më të mrekullueshëm në planet.

 

”Shumë e lumtur këtë mëngjes, s’kam fjalë. Shpresoj të jetë një ditë më e mirë për vendin, janë lotë lumturie.

Është ditë e re dhe shpresoj të duam dhe të vlerësojmë njëri-tjetrin. Të bëhemi bashkë, jemi SHBA, vendi më i mrekllueshëm në gjithë planetin.

Historia po shkruhet sot për të vajzat e vogla që duan të kenë një zë.”- tha Lopez.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb