Jennifer Lopez është një nga femrat më seksi në botë dhe këtë e ka vërtetuar edhe në setin e ri fotografik. Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka pozuar për kopertinën e revistës prestigjioze “Harper Bazzar”, ku ka dhënë edhe një intervistë për projektet e saj të fundit.

E veshur me bikini të zeza, J.Lo duket tejet sensuale dhe provokuese. 47 vjeçarja shquhet për trupin e saj seksi dhe format që kushdo do t’i kishte zili.
(g.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: