Ylli i Love Island Jess Shears ka treguar format e saj pas shtatzënisë derisa ka pozuar në të brendshme seksi. Ajo po ashtu ka refuzuar se është shtatzënë përsëri dhe se nuk pret fëmijë tjetër për momentin

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ylli Love Island, Jessica Shears ka treguar format e saj të jashtëzakonshme pas shtatzënisë këtë të enjte derisa ka promovuar linjën e saj te të brendshmeve në rrjetet sociale.

Ish ylli i TV, ka sjellë fëmijën e saj të parë me burrin Dom Lever në shtator, dhe pas pak muajsh duket në formë të mirë teksa ka pozuar me të brendshme të Boux Avenue.

E ulur në një karrige, Hess duket natyrale dhe fotot e saj janë komentuar pozitivisht nga 1.2 milion ndjekësit e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: