Jessica Alba dhe Cash Warren festuan një moment historik të madh, 15 vjetorin e martesës së tyre. Aktorja e ‘Sin City’ dhe bashkëshorti i saj festuan 15-vjetorin e tyre më 19 maj me një selfie.

Në mbishkrimin e publikimit, Alba ka shkruar: “15 vite martesë. Të dua”.

Të dy, të cilët janë prindër të tre fëmijëve, u takuan në vitin 2004 në Kanada në xhirimet e filmit “Fantastic Four”, në të cilin Warren ishte asistent regjisor. Në vitin 2022, aktorja dhe sipërmarrësja i tha Glamour UK se burri i saj i hodhi fillimisht një kartëmonedhë, të nënshkruar me një shenjë dollari – si emri i tij – ku shkruhej: “Më pëlqen vërtet, shumë”.

Alba dhe Warren u martuan në vitin 2008. Aktorja ndan herë pas here foto të ëmbla familjare në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb