Një 85-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj në Devoll.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:20, në fshatin Bitinckë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se e moshuara me inicialet N. B., jetonte e vetme në banesë. Nga këqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune. Dyshohet se 85-vjeçarja ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb