BRITANI E MADHE

Pesë javë pas lindjes së djalit Archie, Meghan Markle ka vendosur që të shfaqet për herë të parë në publik. Me siguri, një nga ato daljet e detyruara nga protokolli i familjes mbretërore.

Meghan Markle dhe Princi Harry ishin pjesë e aktivitetit “Trooping of Colour’, në nder të ditëlindjes së mbretëreshës këtë të shtunë. Dukesha kishte zgjedhur një fustan blu të errët dhe dukej shumë e lumtur, me një portret rrezatues dhe një pamje të kuruar në detaje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në këtë ngjarje të rëndësishme të familjes mbretërore, Meghan Markle shoqërohej nga bashkëshorti, Princi Harry, nga Kate Middleton dhe anëtarë të tjerë pallatit mbretëror.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: