Pas Eli Farës dhe Irma Libohovës, që sfidonin vajzat e reja me linjat perfekte, edhe pse në moshë, edhe Monjola Nallbani duket se nuk mbetet pas me bukuritë e saj dhe format për t’u admiruar.

Fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja, por së fundi ajo i ka mahnitur të gjithë me imazhin e publikuar në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo është shfaqur me një fustan ngjyrë të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket vërtetë e bukur. Këngëtarja është 51 vjeç dhe trupi i saj është vërtet për t’u pasur zili.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb