Jeta e oborrit mbretëror nuk është e përshtatshme për të gjithë princërit dhe princeshat.

Janë pikërisht Harry dhe Meghan, të konsideruar si më rebelët, por përveç tyre në shtëpinë Windson kanë refuzuar titujt edhe Lady Amelia dhe Zara Philips, mbesat e Mbretëreshës Elisabetta.

E para tashmë është një modele dhe influencer e afirmuar, tjetra është diskutuar shpesh herë për look-un e saj trasgresiv.

Harry gjithmonë është konsideruar si vëllai rebel, që ndërronte shpesh herë të fejuarat dhe bënte jetë nate.

Për të mos folur pastaj për Charlotte, vajzën e William dhe Kate, e cila cilësohet më e shkathëta nga tre fëmijët e Dukëve të Cambridge. Përqeshjet e saj me gjuhë në publik janë bërë shpesh herë lajme për mediat.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: