TIRANE

Së shpejti familjes Sayisman do i shtohet edhe një bebe. Almeda është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe po pret me padurim të marrë në krahë vajzën e saj.

Por përpara se vogëlushja të vijë në jetë, Almeda ka një surprizë. Në postimin e fundit në rrjete sociale, prezantuesja shfaqet me një fustan bojëqielli ku në sy bie barku i rrumbullakosur, me fjongo e flokët e kapur dhe shkruan se është shumë e emocionuar.

Almeda ka hapur kanalin e saj në Youtube dhe sot do të postojë videon e parë. “9 muaj shtatzënë. Shumë e emocionuar sot në orën 18:00 publikohet video ime e parë në Youtube”-shkruan Almeda.

Almeda ka hapur kanalin e saj në Youtube dhe sot do të postojë videon e parë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb