Joaana Krupa ka njoftuar në rrjetet sociale se është në pritje të një bebeje. Modelja 40 vjeçare, pas fotove erotike dhe pa censurë ka treguar në një foto një test shtatzënie.

’Përshëdetje të gjithëve, doja të ndaja me ju këtë lajm fantastik’.

Artistja polake dhe ylli i show amerikan “Real Housewives of Miami”, është e martuar, me 46-vjeçarin Douglas Nunes, prej të cilit prej edhe fëmijën e parë.

Krupa më parë ka qenë e martuar me Romain Zago nga viti 2013 deri në 2017 dhe me të nuk kishte fëmijë.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb