Aktori Johnny Depp ka “shokuar” fansat teksa ka puthur në buzë prezantuesin Jimmy Kimmel.
52 vjeçar i dhuroi një puthje gjithë dashuri Kimmel edhe pse gjithçka “duket se ishte shaka”.
Tani mbetet të mësojmë sesi është ndjerë bashkëshortja e aktorit, Amber Heard, pas këtyre fotove kaq provokuese të Deep.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: