Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine. Duket se tashmë çifti nuk fshihet më dhe kanë vendosur ta jetojnë dashurinë e tyre pa limite.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në rrjetet sociale ata janë parë teksa kapur përdorë shëtisin në jug të vendit.

Ka qenë balerina Isida Mollaymeri, ajo që ka postuar video ku shfaqet këngëtarja e kapur prej dore me aktorin. “Nga Borshi me dashuri”- shkruhet në video, ku duket dyshja që tanimë nuk e fsheh historinë e tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb