Jonida Maliqi ka marrë një surprizë të bukur nga djali i saj Dan.

Vogëlushi i ka “pikturuar” të gjitha muret e shtëpisë me mesazhe e figura të ndryshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit video ku tregon muret e “pikturuara” nga Dan.

“Sapo më dhuroi tatuazhin e radhës”- shkroi Jonida Maliqi në përshkrimin e pamjeve.

Ndërsa shtoi se tani i vjen keq që të lyejë muret e shtëpisë, duke e quajtur Dan piktorin e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb