TIRANE

Më 18 qershor Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë. Prej asaj kohe Jonida dhe Besniku kanë ndarë vazhdimisht foto me Emin.

Ditën e djeshme, Jonida Vokshi ka vendosur ta ruajë në lëkurën e saj përgjithmonë emrin e të bijës. Me një foto në ‘Instastory’, moderatorja ka treguar tatuazhine saj më të fundit, duke imituar në dorë një byrzylyk, i cili mban emrin Emi.

Megjithatë Vokshi nuk e ka lënë me kaq. Në mesin e shtyllës kurizore ajo ka bërë një tatuazh tjetër, kuptimi i të cilit ka qenë: “Faleminderit zot”.

Jonida ka vendosur që këtë periudhë kaq të ëmbël në jetën e saj, ku po shijon mëmësinë na ruajë edhe si kujtim në lëkurë, duke u treguar falenderuese për çdo gjë që gëzon deri më tani.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb