Aktorja e moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi shpesh herë shfrytëzon rrjetet sociale duke i’u dhënë përkrahje e kurajë të gjitha femrave. Ishte Julia Roberts ajo e cila publikoi një imazh në të cilin tregoi se si e kanë paragjykuar personat për shkak të rrudhave të saj.
Këtë status e ka ripostuar në llogarinë e saj Jonida duke i dhënë mesazh secilës femër.

  • foto galeri
  • foto galeri

“C’do rrudhe apo vije ne fytyren e nje femre, ka historine e saj, te lumturise ose dhimbjes, te te qeshurave pafund ose loteve nga copeza ndodhirash. Cdo ndryshim qe sjell mosha, e bejne ate me te bukur, me te mencur, e bejne nje nene, nje gjyshe, nje njeri me nje histori plot kujtime”, shkroi ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: