TIRANE

Sa herë që gjejmë lumturinë në jetën tonë, nuk mund të mos i ngrejm sytë lart e të falenderojmë Zotin për të mirat e bekimet. Në 2-vjetorin e martsës së saj, Jonida Vokshi pohon se nuk kalon asnjë ditë që ajo nuk është mirënjohëse për njeriun që ka në krah, bashkëshortin e saj, Besnikun, të cilin e thërret me përkëdheli “rrubi im”.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur, ka postuar momentin më të lumtur në jetën e saj në çift, që është pikërisht një foto ku bashkëshorti i saj mban në duar vajzën e tyre të sapolindur.

“Nuk ka ditë që kalon të mos e falënderoj zotin që të solli në jetën time @besnikkrapi
Gëzuar 2 vjetorin e martesës rrubi im❤️

P.S Foton e fundit e postoj për here të parë, por është momenti më i lumtur i jetës sime kur ju pashe për herë të parë të dy bashkë🙏🏻🧿- shkruan Jonida Vokshi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: