Jonida Vokshi dhe aktori nga Kosova, Besnik Krapi, u bënë prindër për herë të parë.

Ata u gëzuan pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre, e këtë nuk e fshehën në paraqitjet e tyre nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Jonida ajo e cila përmes llogarisë së saj në Instagram, është shfaqur me të bijën në krah.

“Shpirti plot!” , ka shkruar ajo përkah fotografisë që ka publikuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb