Para pak kohësh ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë dhe tashmë ka arritur t’i rikthej linjat e trupit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Jonida Vokshi ka dëshmuar përmes fotove të reja që është në top formë.

Me veshje sportive, Jonida u paraqit tejet atraktive ndërsa shkëlqente nën rrezet e diellit.

E bekuar që jam grua”, ka shkruar Jonida në mbishkrimin e fotografive tërheqëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb