Në lajmet e “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim:

Jozefina Bodes: Kujdes me karriget e larta
Në këtë foto duket se kryetarja e kuvendit është duke u kujdesur për shpenzimet e sallës së re. Por edhe pse ka vendosur që të ngrejë në parlament te ri, pikërisht në vendin që është piramida, duket se shefja e parlamentit, është shumë e ndjeshme ndaj cdo investimi që është bërë aty Brenda. Dhe duket qartë edhe nga kjo foto, është duke i kërkuar llogari ministrit Bode pikërisht për mënyrën sesi është duke tërhequr karrigen dhe duke prishur edhe qetësinë në sallën e kuvendit.

Të plotë shkrimin e gjeni sot në Gsh.al

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb