Pas protestës së mbajtur sot në Korçë kundër UEFA-s për dënimin e mundshëm të Skënderbeut me 10 vite, ka reaguar edhe kryetari i bashkisë Korçë i cili me anë të një letre të hapur drejtuar presidentit të UEFA-s Aleksandër Ceferin ka kërkuar që klubi të mos dënohet.


Letra e Sotiraq Filos për kreun e UEFA-s(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb