Lulzim Basha ka njoftuar se në orën 18:00 do të mbajë një bashkëbisedim live në profilin e tij zyrtar në Facebook.

Në kuadër të fushatës së tij të takimeve ‘Po të Dëgjoj’ Basha thtoë se pret që të çdo qytetar të ndajë me të pyetjet dhe shqetësimet që kanë.

 

STATUSI I LULZIM BASHËS

 

  • foto galeri

Sot, në orën 18:00, ju ftoj në një bashkëbisedim live në Facebook.

Ju mirëpres të ndani me mua
çdo pyetje dhe shqetësim që keni!
#PotëDëgjoj

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb