Binjakët e Julia Roberts tashmë janë rritur! Aktorja festoi ditëlindjen e fëmijëve Hazel dhe Finn, që ka me bashkëshortin Danny Moder, me një foto të adhurueshme. « “Ju dua.”

Fituesja e Oskarit, e cila është edhe nënë e djalit 15-vjeçar Henry, ka veshur një fustan teksa qëndronte në një kuzhinë në postimin në Instagram. Rita Wilson ka komentuar foton me “Gëzuar ditëlindjen!!!!”

Roberts ndau në mënyrë të ngjashme një foto të vjetër të Hazel dhe Finn për ditëlindjen e tyre të 17-të vitin e kaluar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“17 nga vitet më të ëmbla të jetës”, shkroi fituesja e Golden Globe krahas fotos, duke shtuar 17 emoji me tortë. Ajo dhe Moder, 53 vjeç, u martuan në korrik 2002 dhe tani kanë një “jetë të realizuar ëndrrash” me tre fëmijët e tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb