Julia Roberts është një nga aktoret më të dashura në kinemanë botërore. Teksa vazhdon të ketë një bukuri frizante dhe pa kohë, artistja e çmimit Oscar do të kthehet në kinema në maj me dy filma.

Atë do ta shohim me ‘Mother’s Day’ një film me Jennifer Aniston dhe Kate Hudson dhe tek ‘Money Monster’ me Jodie Foster në krah të George Clooney, 12 vjet pas ‘Ocean’s Twelve’.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: