SHBA – Julia Roberts ka pozuar për revistën e njohur, “Harper’s Bazar” për muajin nëntor. Fotoja e kopertinës së tregon aktoren e famshme duke ngjitur një shkëmb me atlete dhe kishte veshur një fustan tyl ngjyrë pink.

“Po jam 50 vjeçe! Edhe pse unë jam e vetëdijshme për moshën që kam, disa komente që më bëjnë në rrjetet sociale më lëndojnë”- tregon Julia Roberts në intervistën dhënë për revistën e njohur.

“Me ç’të drejtë këta njerëz komentojnë pamjen time, duke më thënë se po plakesha shumë keq dhe që ngjaj me një burrë. Unë jam një femmër 50-vjecare dhe e di kush jam, por mund të më lëndojnë shumë duke ma përplasur në fytyrë”- ka vazhduar me tej aktorja e njohur.

Në intervistën dhënë për Ophrah Winfrey ka treguar për dy filmat e saj të fundit, “Homecoming”, i cili del në nëntor në kinematë dhe “Ben is Back” do të shfaqet një muaj më vonë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb